# Förnamn Efternamn Tävlingar (distans | sprint) Poäng
1 Linus Karlsson 2 | 2 3600
2 Patrick Paddy Boyum 4 | 1 3400
3 Magnus Lindstedt 2 | 1 2800
3 Marcus Tronet 3 | 1 2800
5 Kristian Pilborg 2 | 2 2500
6 Staffan Andren 3 | 2 2490
7 Johans Skärskog 2 | 1 2200
8 Lucas Boyum 3 | 1 1810
9 Peter Pajala Mårtensson 4 | 2 1540
10 Per Wallbo 3 | 1 1190
11 Casper Steinfath 0 | 1 1000
11 Chrisoffer Jeppesen 1 | 0 1000
13 Jonas Lager 3 | 1 860
14 Peter Havn 1 | 0 700
15 Christian Dietz 1 | 0 600
15 Göran Gustavsson 1 | 0 600
17 Tommy Dee Packendorf 2 | 1 600
18 Justin Walemark 2 | 1 580
19 Jacob Westman 1 | 0 500
20 Urban Åkeson 2 | 1 500
21 Asger Wohlert Smidt 1 | 1 490
22 Johan Håland 2 | 1 470
23 James McCracken 1 | 2 340
24 Christian Hegert 1 | 0 300
25 Daniel Wallman 2 | 1 230
26 Eric Magnusson 1 | 1 230
27 Harry Haaga 1 | 0 200
27 Andreas Magnusson 0 | 1 200
29 Thorsten Jakobsson 3 | 2 150
30 Mads Lolle 1 | 1 140
31 Lars-Göran Gustafsson 3 | 0 140
32 Jörgen Abrahamsson 2 | 1 110
33 Johan Furestad 1 | 1 100
34 Ulf Rickler 0 | 1 100
34 Mick Born 1 | 0 100
36 Laird Wharton 1 | 0 90
36 Viktor Hall 1 | 0 90
36 Henrik Friberg 0 | 1 90
39 Magnus Pernvik 1 | 0 80
39 Alexander Nilsson 0 | 1 80
39 Henrik Carstens 1 | 0 80
39 Dennis Jensen 1 | 1 80
43 Marcus Rickler 0 | 1 70
43 Martin Johnsson 1 | 0 70
45 Per-Erik Johansson 1 | 0 60
45 Johan Ulfving 1 | 0 60
47 Simon Stålspets 1 | 0 50
47 Chris Jones 1 | 0 50
49 Eric Carlsson 1 | 0 40
49 Niklas Johansson 1 | 0 40
51 Johannes Andersson 1 | 1 40
52 Piet Faurschou 1 | 0 30
52 Magnus Haglund 1 | 0 30
54 Mattias Unander 1 | 0 20
54 Guiseppe Perri 1 | 0 20
56 Jonathan Berntsson 1 | 0 20
56 Benjamin Scholey 1 | 0 20
56 Theo Sjölander 1 | 0 20
56 Alfons Lööf 1 | 0 20
56 Miles Avison 1 | 0 20
56 Peter Hjalmarsson 1 | 0 20
56 Peter Moonan 1 | 0 20
56 Niclaes Johansson 0 | 1 20
56 Jörgen Holmgren 1 | 0 20
56 Fredrik Alpner 1 | 0 20
56 Martin Adnoff 1 | 0 20
56 Niklas Boman 0 | 1 20
56 Dermot Fitzpatrick 0 | 1 20
56 Andreas Friedrich 0 | 1 20
56 Richard Andersson 1 | 0 20
56 Eric Lafleche 1 | 0 20
56 Johan Ivars 1 | 0 20
56 Elias Högberg 1 | 0 20
56 Björn Alexandersson 1 | 0 20
56 Henrik Stranning 1 | 0 20
56 Carl Doeing 1 | 0 20
56 Rikard Heurlin 1 | 0 20
56 Jonathan Renberg 1 | 0 20
56 Hans Erik (Lillhärdals IF) 1 | 0 20
56 Fredrik Lindeberg 1 | 0 20
56 Jonas Andersson 1 | 0 20
56 Robert Erlandsson 1 | 0 20
56 Anders Palmgren 1 | 0 20
56 Jesper Ericstam 1 | 0 20
56 Mats Jonsson 1 | 0 20
56 Oliver Björk 1 | 0 20
56 Kristoffer Dahlström 1 | 0 20
# Förnamn Efternamn Tävlingar Poäng
1 Patrick Paddy Boyum 4 2800
2 Marcus Tronet 3 2100
3 Magnus Lindstedt 2 2000
4 Lucas Boyum 3 1770
5 Johans Skärskog 2 1700
5 Linus Karlsson 2 1700
7 Staffan Andren 3 1390
8 Kristian Pilborg 2 1200
9 Chrisoffer Jeppesen 1 1000
10 Peter Pajala Mårtensson 4 790
11 Peter Havn 1 700
12 Christian Dietz 1 600
12 Göran Gustavsson 1 600
14 Per Wallbo 3 590
15 Jacob Westman 1 500
16 Justin Walemark 2 500
17 Tommy Dee Packendorf 2 400
17 Urban Åkeson 2 400
17 Asger Wohlert Smidt 1 400
20 Jonas Lager 3 360
21 Christian Hegert 1 300
22 Harry Haaga 1 200
22 Eric Magnusson 1 200
24 Daniel Wallman 2 170
25 Lars-Göran Gustafsson 3 140
26 Mick Born 1 100
27 Laird Wharton 1 90
27 Viktor Hall 1 90
29 Jörgen Abrahamsson 2 90
30 Henrik Carstens 1 80
30 Johan Furestad 1 80
30 Magnus Pernvik 1 80
33 Johan Håland 2 70
33 Martin Johnsson 1 70
33 Mads Lolle 1 70
33 Thorsten Jakobsson 3 70
37 Johan Ulfving 1 60
37 Dennis Jensen 1 60
37 Per-Erik Johansson 1 60
40 Chris Jones 1 50
40 Simon Stålspets 1 50
42 Eric Carlsson 1 40
42 Niklas Johansson 1 40
44 Magnus Haglund 1 30
44 Piet Faurschou 1 30
46 Guiseppe Perri 1 20
46 Mattias Unander 1 20
48 Kristoffer Dahlström 1 20
48 Eric Lafleche 1 20
48 Anders Palmgren 1 20
48 Jesper Ericstam 1 20
48 Richard Andersson 1 20
48 Jonas Andersson 1 20
48 Robert Erlandsson 1 20
48 Alfons Lööf 1 20
48 Fredrik Alpner 1 20
48 Johannes Andersson 1 20
48 Jörgen Holmgren 1 20
48 Theo Sjölander 1 20
48 Mats Jonsson 1 20
48 Peter Moonan 1 20
48 Miles Avison 1 20
48 Oliver Björk 1 20
48 Martin Adnoff 1 20
48 Rikard Heurlin 1 20
48 Fredrik Lindeberg 1 20
48 Benjamin Scholey 1 20
48 James McCracken 1 20
48 Jonathan Berntsson 1 20
48 Jonathan Renberg 1 20
48 Peter Hjalmarsson 1 20
48 Hans Erik (Lillhärdals IF) 1 20
48 Carl Doeing 1 20
48 Björn Alexandersson 1 20
48 Elias Högberg 1 20
48 Henrik Stranning 1 20
48 Johan Ivars 1 20
78 Andreas Magnusson 0 0
78 Ulf Rickler 0 0
78 Alexander Nilsson 0 0
78 Niklas Boman 0 0
78 Henrik Friberg 0 0
78 Marcus Rickler 0 0
78 Casper Steinfath 0 0
78 Niclaes Johansson 0 0
78 Dermot Fitzpatrick 0 0
78 Andreas Friedrich 0 0
# Förnamn Efternamn Tävlingar Poäng
1 Linus Karlsson 2 1900
2 Kristian Pilborg 2 1300
3 Staffan Andren 2 1100
4 Casper Steinfath 1 1000
5 Magnus Lindstedt 1 800
6 Peter Pajala Mårtensson 2 750
7 Marcus Tronet 1 700
8 Patrick Paddy Boyum 1 600
8 Per Wallbo 1 600
10 Johans Skärskog 1 500
10 Jonas Lager 1 500
12 Johan Håland 1 400
13 James McCracken 2 320
14 Andreas Magnusson 1 200
14 Tommy Dee Packendorf 1 200
16 Urban Åkeson 1 100
16 Ulf Rickler 1 100
18 Henrik Friberg 1 90
18 Asger Wohlert Smidt 1 90
20 Alexander Nilsson 1 80
20 Justin Walemark 1 80
20 Thorsten Jakobsson 2 80
23 Mads Lolle 1 70
23 Marcus Rickler 1 70
25 Daniel Wallman 1 60
26 Lucas Boyum 1 40
27 Eric Magnusson 1 30
28 Johan Furestad 1 20
29 Johannes Andersson 1 20
29 Niclaes Johansson 1 20
29 Dennis Jensen 1 20
29 Andreas Friedrich 1 20
29 Dermot Fitzpatrick 1 20
29 Niklas Boman 1 20
29 Jörgen Abrahamsson 1 20
36 Jonas Andersson 0 0
36 Robert Erlandsson 0 0
36 Jesper Ericstam 0 0
36 Anders Palmgren 0 0
36 Oliver Björk 0 0
36 Hans Erik (Lillhärdals IF) 0 0
36 Björn Alexandersson 0 0
36 Fredrik Lindeberg 0 0
36 Mats Jonsson 0 0
36 Piet Faurschou 0 0
36 Henrik Carstens 0 0
36 Peter Havn 0 0
36 Peter Moonan 0 0
36 Theo Sjölander 0 0
36 Christian Hegert 0 0
36 Christian Dietz 0 0
36 Alfons Lööf 0 0
36 Miles Avison 0 0
36 Kristoffer Dahlström 0 0
36 Chrisoffer Jeppesen 0 0
36 Richard Andersson 0 0
36 Elias Högberg 0 0
36 Eric Lafleche 0 0
36 Guiseppe Perri 0 0
36 Jörgen Holmgren 0 0
36 Fredrik Alpner 0 0
36 Martin Adnoff 0 0
36 Peter Hjalmarsson 0 0
36 Jonathan Berntsson 0 0
36 Benjamin Scholey 0 0
36 Mattias Unander 0 0
36 Niklas Johansson 0 0
36 Harry Haaga 0 0
36 Göran Gustavsson 0 0
36 Viktor Hall 0 0
36 Magnus Pernvik 0 0
36 Per-Erik Johansson 0 0
36 Lars-Göran Gustafsson 0 0
36 Chris Jones 0 0
36 Rikard Heurlin 0 0
36 Magnus Haglund 0 0
36 Jonathan Renberg 0 0
36 Carl Doeing 0 0
36 Henrik Stranning 0 0
36 Eric Carlsson 0 0
36 Simon Stålspets 0 0
36 Mick Born 0 0
36 Jacob Westman 0 0
36 Laird Wharton 0 0
36 Martin Johnsson 0 0
36 Johan Ulfving 0 0
36 Johan Ivars 0 0
# Förnamn Efternamn Tävlingar (distans | sprint) Poäng
1 Elin Aulin 4 | 1 3900
2 Ulrika Larsson 2 | 2 3600
3 Charlotte Wilhelmsson 3 | 1 3200
4 Maya Persson 1 | 1 2000
4 Jenny Larsson 2 | 0 2000
6 Vera Lindmark 2 | 0 1300
7 Tenna AaSTRUP 1 | 1 1100
7 Sofie Thorp 2 | 0 1100
7 Sofia Bågenhammar 2 | 0 1100
10 Elin Grönlund 1 | 1 1000
11 Eve-Lina Larsson 1 | 1 1000
12 Neith Åstradsson 1 | 0 900
12 Yoie Bohlin 1 | 0 900
14 Carina Hall 1 | 0 700
15 Linn Birnbo 1 | 0 600
15 Sarah Borggren 1 | 0 600
17 Cassandra Köbbel 1 | 0 500
18 Minna Johanson 0 | 1 400
18 Anna Grenhage 1 | 0 400
18 Camilla Persson 1 | 0 400
21 Hanna Maria Öhnell 1 | 0 300
21 Marie Living 1 | 0 300
21 Fanny Larsson 1 | 0 300
24 Erika Rozsahegyi 1 | 0 200
24 Marie Ziemke Larsson 1 | 0 200
26 Bobbie Traut 1 | 0 100
27 Anna Granqvist 1 | 0 90
# Förnamn Efternamn Tävlingar Poäng
1 Elin Aulin 4 3100
2 Charlotte Wilhelmsson 3 2300
3 Jenny Larsson 2 2000
4 Ulrika Larsson 2 1700
5 Vera Lindmark 2 1300
6 Sofie Thorp 2 1100
6 Sofia Bågenhammar 2 1100
8 Maya Persson 1 1000
9 Neith Åstradsson 1 900
9 Yoie Bohlin 1 900
11 Carina Hall 1 700
12 Linn Birnbo 1 600
12 Sarah Borggren 1 600
14 Elin Grönlund 1 500
14 Cassandra Köbbel 1 500
16 Camilla Persson 1 400
16 Tenna AaSTRUP 1 400
16 Eve-Lina Larsson 1 400
16 Anna Grenhage 1 400
20 Marie Living 1 300
20 Fanny Larsson 1 300
20 Hanna Maria Öhnell 1 300
23 Erika Rozsahegyi 1 200
23 Marie Ziemke Larsson 1 200
25 Bobbie Traut 1 100
26 Anna Granqvist 1 90
27 Minna Johanson 0 0
# Förnamn Efternamn Tävlingar Poäng
1 Ulrika Larsson 2 1900
2 Maya Persson 1 1000
3 Charlotte Wilhelmsson 1 900
4 Elin Aulin 1 800
5 Tenna AaSTRUP 1 700
6 Eve-Lina Larsson 1 600
7 Elin Grönlund 1 500
8 Minna Johanson 1 400
9 Marie Living 0 0
9 Fanny Larsson 0 0
9 Bobbie Traut 0 0
9 Linn Birnbo 0 0
9 Anna Granqvist 0 0
9 Neith Åstradsson 0 0
9 Marie Ziemke Larsson 0 0
9 Erika Rozsahegyi 0 0
9 Sofie Thorp 0 0
9 Camilla Persson 0 0
9 Sofia Bågenhammar 0 0
9 Yoie Bohlin 0 0
9 Carina Hall 0 0
9 Sarah Borggren 0 0
9 Jenny Larsson 0 0
9 Hanna Maria Öhnell 0 0
9 Anna Grenhage 0 0
9 Cassandra Köbbel 0 0
9 Vera Lindmark 0 0

© Copyright Svenska SUP Race Serien
Developed by Jacob Westman and Erik Gullestad